Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Znany Blog > druk na tkaninach z własnym nadrukiem, polecicie ?

druk na tkaninach z własnym nadrukiem, polecicie ?

druk na tkaninach z własnym nadrukiem, polecicie ?

Gdzie zazwyczaj wykonujecie koszulki reklamowe? Od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś dobrego miejsca i nadal nie wiem co najlepiej wybrać, żeby była dobra jakość.

Cim45

Posty: 2

 
W przypadku, gdy decydujecie się już na koszulki reklamowe z własnym nadrukiem to polecam Wam od razu zamówić ich większą liczba. W ten sposób będziecie w stanie tylko zaoszczędzić, albowiem wówczas cena za jedną sztukę będzie niższa co może mieć wielkie znaczenie.

Michaś

Posty: 9

 
Pamiętajcie o tym, że koszulki reklamowe z własnym nadrukiem wcale nie są aż takie łatwe do zaprojektowania jak być może Wam się wydaje. Kiedy zależy Wam na dobrej jakości to skonsultujcie z kimś swój projekt.

Yuri20

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o sprawdzony druk na tkaninach dla firm to każdemu z Was mogę polecić tę stronę: https://www.targihome.pl/spiroprint---druk-na-tkaninie. Sam często robię tam zakupy i zawsze jestem zadowolony.

Michaś

Posty: 2

 
Jeśli chcecie, aby druk na tkaninach z własnym nadrukiem był tym najwyższej jakości to wówczas musicie być przygotowani na spory wydatek. Niestety im wyższa jakość, tym wyższa również może być cena za produkty.

figo

Posty: 4

 
Jeśli chcecie zrobić koszulki reklamowe dla firm to zawsze warto zasięgnąć jakiś porad np. od ludzi, które pracują w danej drukarni i mają w tym temacie większe doświadczenie.

Marioleczka 

Posty: 6