Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Co na suche włosy?

Ciągle szukam i eksperymentuję, ale drogie nie zawsze znaczy dobre, więc jeśli macie jakieś nowe marki, które się pojawiają to dajcie znać.
Dajcie znać co obecnie staje się popularne jeśli chodzi o kosmetyki profesjonalne, ale takie które można kupić w drogeriach? czy jakaś nowa marka się pojawiła? Na co ewentualnie można będzie zwrócić uwagę?

Anuqiwu

Posty: 2

 
Staraj się brać pod uwagę te marki, które nie robią masowo produktów, ale stawiają na wysoką jakość i starają się przygotowywać właśnie takie produkty, które przygotowywane będą na przykład dla fryzjerów.

Black_Riot

Posty: 2

 
Myślę, że jest spora baza produktów przygotowywanych z myślą o pielęgnacji włosów, więc jak się temu bliżej przyjrzysz to też dla siebie coś tam sensownego będziesz w stanie wybrać z tych różnych produktów.

Acclaim

Posty: 12

 
Przy pielęgnacji włosów warto będzie mieć różne propozycje i produkty do dyspozycji.

olidaks

Posty: 10

 
Różne firmy mają swoje kosmetyki, także Chantal i Prosalon - https://chantal.com.pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/">. Seria, która obecnie jest dostępna w sprzedaży w Hebe.

englandrm

Posty: 2

 
Staraj się zwrócić uwagę na marki, które od lat specjalizują się w przygotowaniu takich kosmetyków.

WF2015

Posty: 2

 
Ogólnie jeśli ktoś szuka kosmetyków profesjonalnych to wydaje mi się, że ten rynek ma się całkiem nieźle i sporo takich produktów można w sprzedaży spotkać więc jak ktoś będzie szukał takich produktów to spokojnie znajdzie coś dla siebie.

namok

Posty: 4