Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > Zlot Żaglowców, szukam zdjęć !

Zlot Żaglowców, szukam zdjęć !

Zlot Żaglowców, szukam zdjęć !

Chciałbym dowiedzieć się, gdzie mogę zobaczyć aktualne fotografie Sail Gdańsk? Czy takie fotografie da się wykupić?

przemek55

Posty: 3

 
Dzień dobry, powiem Ci, że w internecie są różne strony z wydarzenia Baltic Sail 2020. Tylko nie wiem, czy zobaczysz wszystkie zdjęcia. Jednak wydaję mi się, że na pewno jest jakiś fotograf, który takie wydarzenia umieszcza w internecie.

lalunia333

Posty: 11

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

syrena88

Posty: 10

 
Zlot Żaglowców był przepiękny. Pewnie nie na jednej stronie odnajdziesz super zdjęcia z tego wydarzenia. Pożądane byłoby popatrzeć u osób, którzy zajmują się tym od kilku lat.

Filecz34

Posty: 27

 
Powiem Wam, że parada żaglowców jest niezwykle piękna. Od kilku lat już jeżdżę, aby zobaczyć to znakomite wydarzenie w Gdańsku. Jeżeli chodzi o zdjęcia to tutaj masz linka do jednej strony z fotografiami https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Na pewno Ci się spodobają.

QQrydza

Posty: 5

 
Baltic Sail to niezmiernie fajne wydarzenie. Planowo jeździmy do Gdańska na paradę żaglowców. W tym roku również będziemy, jednakże nie wiem, gdzie obejrzeć fotografie.

michaś34

Posty: 11

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym na nieszczęście nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze wspaniałe zdjęcia z tego wydarzenia. Jeżeli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

Lipa08

Posty: 5

 
Uwielbiamy Baltic Sail i jeździmy tam co roku. W tamtym niestety nie mogliśmy być na żywo, więc również zobacze ładne fotografie z tego wydarzenia. Jeśli mogę to również proszę o polecenie konkretnej strony.

dzannne

Posty: 3