Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > fotografia ślubna Łowicz

fotografia ślubna Łowicz

fotografia ślubna Łowicz

Kto obsługiwał na waszym ślubie i weselu jeśli chodzi o kamerę i foto? Zależy mi na kimś sprawdzonym, z kulturą osobistą, sympatycznym podejściem, bo na ślubie i tak będę miała sporo stresu, żeby się jeszcze musieć fotografem denerwować :P

brzoza78

Posty: 11

 
Genialne zdjęcia robi fotograf ze Studio Movie www.studiomovie.pl. Jestem zachwycona zwłaszcza tym jak wyszły zdjęcia z kościoła, sprzed ołtarza...fakt, że kościół mamy zabytkowy i piękny, ale to dopiero fotograf to wszystko umiejętnie uchwycił. Polecam!

@_24lampy

Posty: 24

 
Niektóre firmy to z tego co wiem mają terminy zarezerwowane na 2 lata wcześniej...także trzeba się rzeczywiście śpieszyć, bo można się obudzić z ręką w nocniku. Powodzenia!

didiw

Posty: 26

 
Siemka. Jeszcze do ślubu to mi daleko...:P Choć mam dziewczynę i w sumie kto wie, może nawet się w tym roku oświadczę..ale jeszcze jakoś nie mam przekonania, to w końcu decyzja na całe życie.

lunatyx

Posty: 24

 
My jeszcze o takich rzeczach jak fotograf na ślub to nie myślimy. Póki co trzeba gdzieś zaklepać salę no i dograć termin na plebani ;))

Bany07

Posty: 14

 
Duże są różnice w cenach w przypadku foto relacji z wesela a załóżmy z komunii? Jak to wygląda mniej więcej, ktoś, coś? Macie porównanie?

Greed

Posty: 21