Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > Poszukuję kogoś kto robi zdjęcia ślubne w Sopocie ?

Poszukuję kogoś kto robi zdjęcia ślubne w Sopocie ?

Poszukuję kogoś kto robi zdjęcia ślubne w Sopocie ?

Dzień dobry wszystkim :) Mam pytanie o fotografa z Sopotu. Potrzebujemy zamówić sesję narzeczeńską w naprawdę dobrym wydaniu. Jak ktoś coś, to chętnie skorzystamy.

Wielkii3

Posty: 3

 
A to nie chodzi tylko o to, żeby był wolny termin, ale o to, żeby mieć pewność co do fotografa. W Sopocie można znaleźć multum ofert. Czym się kierować :( Tracę głowę. Chcę wcześniej mieć wszystko dograne, ale jak na razie nikt nic konkretnego mi nie polecił.

TomekK

Posty: 13

 
Koniecznie trzeba się spotkać osobiście i porozmawiać. Wtedy też można poprosić o pokazanie innych zdjęć ślubnych niż na stronie. W Trójmieście nie ma problemu ze znalezieniem dobrego fotografa. Są i tacy, którzy tu dojeżdżają na życzenie. No ale wtedy trzeba wziąć pod uwagę, że będzie nieco drożej.

strusiek

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, to oczywiście na szybko można się bardzo łatwo zawieść. W Gdyni polecam się dosyć wcześnie orientować w terminach. Osobiście polecam to miejsce http://fleetingmoments.pl/fotografia-slubna-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Fotograf z 12 letnim doświadczeniem. Ponadto pełen pasji i ogólnie bardzo miły człowiek. Ma oryginalne pomysły.

Opelowiec4

Posty: 26

 
Też robiliśmy zdjęcia ślubne w Trójmieście. Plener taki trochę skakany, ale właśnie taki zaproponował nam fotograf, z czego bez wątpienia jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni. To prawda, iż morze znakomicie nadaje się na tło sesji plenerowej.

syrena88

Posty: 13

 
A co z zaliczką? Jak to wygląda? Ile płaciliście wcześniej? Mamy zamiar skorzystać z usług fotografii ślubnej w Sopocie. Jak tu się ceny kształtują, bo dopiero od niedawna tu mieszkamy i nie bardzo mamy orientację.

Gucio

Posty: 10

 
Nadmorski krajobraz na plener polecam każdemu. Pięknie wychodzą zdjęcia ślubne w Gdyni, ogólnie właśnie w tych klimatach. Są oczywiście inne super miejsca, ale to jest szczególne. Jak ktoś ma życzenie mogę podesłać kilka swoich do obejrzenia :)

wiesiekj

Posty: 16