Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > Czy ciężko znaleźć dobrego fotografa ??

Czy ciężko znaleźć dobrego fotografa ??

Czy ciężko znaleźć dobrego fotografa ??

Dzień dobry.
Jak myślicie, kogo powinienem wynająć, aby zagwarantował nam znakomite zdjęcia ślubne? Nie ukrywam, że zależy mi na wysokiej jakości i rozsądnej cenie.

Dr Nemo

Posty: 20

 
Fotografia ślubna to dość specyficzna branża, więc też powinieneś wiedzieć, w jaki sposób się po niej poruszać. Rezerwując usługi fotografa krótko przed uroczystością jesteś w stanie uzyskać niższą cenę, natomiast należytej klasy fachowiec może również dobrze zaproponować Ci zaporową kwotę, gdy wie, iż jesteś pod ścianą.

Kopah

Posty: 17

 
Niestety trzeba przyznać, że dobrej jakości fotografie kosztują i z całą pewnością fotografia ślubna może zamknąć się kwotą w granicach 2-3 tysięcy zł. To rozsądna suma, jaką ludzie płacą za wykonanie zdjęć na ślubie, weselu, a także zrealizowaniu pleneru ślubnego.

xacti11

Posty: 17

 
W momencie, gdy Twoim przedmiotem zainteresowania jest to, kto wykona zdjęcia ślubne postaraj się skontaktować z kilkoma przedstawicielami tej branży. Warto się odpowiednio przygotować do spotkania. Możesz zapisać sobie np. kilka pytań, na które odpowiedzi są dla Ciebie szczególnie interesujące. To pomocne.

Abyss

Posty: 31

 
Nie dziwi mnie, że fotografia ślubna ma aż tylu reprezentantów. Kilka dni poszukiwań sprawiły, że wybraliśmy ofertę http://fotografia.slubna.info/, która była rzetelnie opisana. Fotograf od razu zaproponował podpisanie umowy, zażądał zaliczki na rozsądnym poziomie, a zdjęcia były naprawdę bardzo dobre i szybko dostarczone do nas. Pozostaje mi polecić jego usługi :)

Pamooko

Posty: 12

 
Zgadzam się z powyższym zdaniem, gdyż zdjęcia ślubne uznaję za zbyt istotne, aby powierzać je kiepskiemu fotografowi lub po prostu nie zabezpieczyć się umową. Fotograf w takiej sytuacji ma świadomość, iż praktycznie bez konsekwencji (oprócz paru nieprzyjemnych telefonów) może nie pojawić się na uroczystości. Nie możesz sobie na to pozwolić!

azbe

Posty: 23