Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > fotografia rodzinna wrocław, oferta

fotografia rodzinna wrocław, oferta

fotografia rodzinna wrocław, oferta

Dzień dobry. Potrzebuję zrobić szybko fotografię noworodkową we Wrocławiu. Będę wdzięczna za odpowiedzi.

szef82

Posty: 2

 
Ja mam zrobionych kilka fotografii ciążowych z przeróżnych miejsc Wrocławia. Zdjęcia są wyśmienite, pamiątka na całe życie.

Yuri20

Posty: 3

 
Ja właśnie jestem w ciąży i chciałabym wykonać z całą rodzinką fotografię rodzinną na terenie Wrocławia lub w okolicy. Miał ktoś podobną sesję?

Bobek1200

Posty: 22

 
We Wrocławiu odnajdziemy wiele profesjonalnych fotografów. Wystarczy poszukać i popatrzeć inne portfolia, może przypadną nam do gustu jakieś zdjęcia rodzinne.

cfaniok6

Posty: 15

 
Widziałam fantastyczne zdjęcia noworodkowe na przeróżnych stronach fotografów z Wrocławia. Ja jednak bała bym się powierzyć mojego dziecka byle jakiemu fotografowi, taka osoba musi być faktycznie fachowa i lubić pracę z dziećmi. Szukałbym takich ludzi w gronie znajomych, którzy wykonywali już takie sesje zdjęciowe.

beata77

Posty: 4

 
Śliczne są fotografie noworodkowe. We Wrocławiu jest dużo firm, które oferują takie usługi.

Lupusx

Posty: 15

 
Fotografie noworodkowe są przepiękne. Fajnie powiesić sobie nad łóżkiem zdjęcie małego bobasa. We Wrocławiu sporo jest firm, które zajmują się tą dziedziną. Ja też niedługo rodzę i będę potrzebowała fotografa. Może ktoś się wypowie, kto korzystał z usług porządnych fotografów.

Facio

Posty: 6

 
Ja robiłam sobie fotografię rodzinne we Wrocławiu. Możesz wejść na stronę http://www.ewafoto.com i zobaczyć w galerii zdjęcia jakie Pani Ewa wykonuję. Ja z całego serca polecam.

micko

Posty: 8

 
Ja właśnie jestem w ciąży i chciałabym zrobić z całą rodzinką fotografię rodzinną na terenie Wrocławia lub w okolicy. Miał ktoś podobną sesję?

mniszek56

Posty: 7

 
Jeżeli chodzi o fotografię noworodkową to przy rozmowie z fotografami zauważyłam 2 różności. We Wrocławiu pan robił fotografie tylko do 3 tygodnia życia, a inny z okolic Wrocławia chciał by dziecko, było trochę większe czyli wówczas kiedy trzyma sztywno główkę. Ja zdecydowałam się na sesje kiedy mój maluch miał 10 dni. Sesja przebiegła prędko i super, dziecko cały czas spało.

Grażyna12

Posty: 31