Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > fotograf Nowa Huta, gdzie ?

fotograf Nowa Huta, gdzie ?

fotograf Nowa Huta, gdzie ?

Jakiego fotografa polecacie, jeśli chodzi o zdjęcia do dokumentów w Krakowie? Muszę zrobić fotki do dyplomu i zależy mi na naprawdę profesjonalnym podejściu. Piszcie, jak znacie kogoś dobrego.

Trener

Posty: 10

 
Najlepsze wywoływanie zdjęć w M1 http://fotograf-m1.pl. Szczerze zlecam tylko tam, bo innym fotografom nie ufam. Już parę razy zawiodłem się, gdy potrzebowałem wywołać ważne dla mnie zdjęcia. Teraz mam zaufany punkt, który wszystkim polecam, ponieważ jest bardzo w porządku.

olboyyy

Posty: 13

 
Mam w planach spróbowania sił w fotografii. Tak na poważnie. I na pewno przydadzą się wtedy dobrej jakości odbitki. Polecajcie jeszcze więcej miejsc w Krakowie, bo jak na razie widzę tylko kilka propozycji. Jak już płacić i korzystać z usług, to na pewno w jakimś profesjonalnie działającym studiu fotograficznym.

Marioleczka

Posty: 7

 
Zdjęcia do dokumentów M1. Ja tylko tutaj korzystam, jak jestem zmuszona czy ktoś z mojej rodziny. Szybka realizacja, a człowiek wygląda na zdjęciu jak człowiek :D Jeszcze nie miałam złych doświadczeń z tym punktem.

dspk666

Posty: 5

 
Jak są dobrzy, to zapewne będzie trzeba trochę poczekać :), bo mają dużą ilość klientów. Nie polecam tych ekspresowych punktów, bo tam nie skłaniają się ku jakości :) Jak zależało mi na naprawdę dobrych odbitkach, udałem się do M1. Tam mają profesjonalne laboratorium fotograficzne. Zawsze bardzo miła obsługa.

Elllooo12

Posty: 11

 
Ekstra. Na pewno zapoznam się z ich ofertą, albowiem nie orientuję się w tej branży nic a nic :) Rzadko robię odbitki, wobec tego na pewno udam się do M1. Dziękuję za poradę. Nie ma to jak sięgnąć z oferty z polecenia.

Pamooko

Posty: 19

 
Miałem wiele wątpliwości, zanim zdecydowałem się oddać fotografie do wywołania. Odbitki w Nowej Hucie to wiele propozycji. Jak co do czego przyszło, nie miałem zaufania do żadnego. Naczytałem się niepochlebnych opinii.

Gucio

Posty: 13

 
Ja też koniecznie potrzebuję laboratorium fotograficznego w Nowej Hucie, które zna się na robieniu odbitek i będzie mi też w stanie pomóc co wyboru fotografii, proporcji, formatu itd. Nie mam pojęcia, komu zaufać.

Ciapek

Posty: 8