Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > Co sądzicie o fotobudce na imprezie?

Co sądzicie o fotobudce na imprezie?

Co sądzicie o fotobudce na imprezie?

Hej, szukam fotobudki rzeszów, która ma dużo atrakcji, łącznie z wyborem tła. Zależy mi na sprawdzonych przez was adresach.

Z góry bardzo dziękuję.

Zbyszek

Posty: 14

 
A ja popieram kolegę, że jest drogo i nie ma pewności, że będzie zabawnie. Ja bym szedł w stronę osobistych sesji zdjęciowych, bez urządzania takiego przedstawienia. Do samego końca odnośnie fotobudki rzeszów nie mogę się jednak wypowiedzieć, bo nigdy nie byłem na takim evencie i nie mam doświadczenia.

dew2014

Posty: 21

 
Wąsy niewąsy, kokardy, okulary, lamparcie skóry itp. Każda fotobudka rzeszów ma co innego i z każdą jest inaczej. Mnie bardzo się podobało i mam nietuzinkowe zdjęcia. Warto, bo jest naprawdę wesoło.

Nikusinski23

Posty: 15

 
Najlepsza fotobudka rzeszów to fotobudka typu słupek. W zamykanej bawią się tylko ci co są w środku. A przy takiej wszyscy i o to właśnie chodzi na imprezach. Taką więc właśnie polecam.

Radziu

Posty: 14

 
Na wieczór fotobudka rzeszów? Bardziej chyba na karnawałowe szaleństwa. Lecz trudno się wypowiadać co, kto lubi. Ja byłam na takiej imprezie, lecz na karnawał.

Wygodniś22

Posty: 14

 
Osiemnastka i szalona zabawa z fotobudką rzeszów jest jak najbardziej na miejscu. U kolegi taka była. Bardzo dobrze się bawiliśmy, a album przeglądamy nie raz. Nie jest to tania atrakcja, dlatego przy szczególnych okazjach ma jedynie sens, albo jak się zbierze więcej osób.

merylk67

Posty: 19

 
Myślę, że fotobudka rzeszów na imprezę panieńską może stanowić bardzo dobry pomysł, ale oczywiście jako druga atrakcja po ciekawym męskim pokazie. Tu macie adres fotobudki, która jest mega odjazdowa, mają dużą ofertę gadżetów i tła, na którym wszystkim zależy http://www.czekomania.pl. Szczerze mogę ją wam polecić, sprawdzona dwa razy.

Marioleczka

Posty: 13

 
U nas było odjazdowo. Wynajęliśmy fotobudkę rzeszów na dwie godzinki i wystarczyło nam by wykonać sobie niezapomniane na całe życie fotki, a zamiast tego nieźle się przy nich ubawić. Jest co polecać na większe imprezy.

Abyss

Posty: 30