Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > Gdzie na śląsku znajdę dobrego fotografa ślubnego?

Gdzie na śląsku znajdę dobrego fotografa ślubnego?

Gdzie na śląsku znajdę dobrego fotografa ślubnego?

Poszukujemy kogoś, kto zajmuje się fotografią ślubną na Śląsku, ma wolne terminy, a jego portfolio pęka w szwach.

Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedzi.

serwertus

Posty: 10

 
Nie przesadzajcie z tymi terminami jeśli chodzi o fotografa ślubnego. Fakt, że trzeba zamówić takiego nieco wcześniej, ale nie dwa lata. Nie dajmy się zwariować. Naszego zamawialiśmy 5 miesięcy wcześniej i to w zupełności wystarczyło. Pozdrawiamy:-)

SABUR

Posty: 14

 
Będziemy kontaktować się z fotografem ślubnym, którego polecacie. Oglądaliśmy stronę i jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego, jak pięknie potrafi uchwycić te znaczące dla nas chwile. Dziękujemy.

szeryf111

Posty: 34

 
U nas było tak fotografię ślubną zamówiliśmy na Śląsku. Strasznie nam zależało na właśnie tym fotografie. Spasowało godzinowo, bo miał już zajęty termin. Baliśmy się jednak, czy zdąży dojechać. Ale wszystko udało się, jak trzeba.

Limoneczek

Posty: 22

 
Tak też myślałam, iż terminów nie ma jeżeli chodzi o niezmiernie dobrego fotografa ślubnego. Trzeba by było na niego zdecydować się wcześniej niż na męża. Znajoma rezerwowała fotografa 1,5 roku wcześniej, nieraz wydaje mi się to absurdalne. Pozdrawiam gorąco.

Siwek

Posty: 34

 
Polecam http://www.patrykwolanski.pl. Już z samej strony można zorientować się, iż ten fotograf weselny kocha to, co robi.

To człowiek z pasją, dzięki któremu możemy po dziś dzień weselić się fantastyczną pamiątką.

Jajecz45

Posty: 27

 
Jeżeli chcesz rezerwować fotografa ślubnego to musisz to wykonać wiele wcześniej. Ci okupywani to z tego co słyszałam mają zajęte terminy nawet od 1,5 do dwóch lat. Tak właśnie było i w naszym przypadku. Zadzwoniliśmy do poleconego pana, niemniej jednak niestety nie udało się:( Dobrze, iż chociaż na sesję plenerową wygospodarował czas.

Wwalczuś

Posty: 38

 
Kochani nie dajcie się zwodzić niskim cenom zdjęć weselnej na Śląsku, szukajcie fotografów z rekomendacjami. Taki dzień w życiu jest jeden. Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów.

brzoza78

Posty: 11