Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Wideofilmowanie > Okolice Wrocławia - szukam fotografa na ślub?

Okolice Wrocławia - szukam fotografa na ślub?

Okolice Wrocławia - szukam fotografa na ślub?

Chciałabym pomóc siostrze przy wyborze fotografa na ślub. Jeśli mieliście styczność z dobrym fotografem we Wrocławiu, to piszcie kochani. Będę waszą wiedzę i opinie zgłębiać, żeby było wszystko jak trzeba:)

gagurni

Posty: 13

 
My też mieliśmy spory problem z fotografem na wesele, chcieliśmy żeby był z okolic Wrocławia, bowiem najbliżej i najpewniej. Znajomi zamawiali fotografa z odległej miejscowości i nie dojechał na czas:(

kluseczka

Posty: 13

 
Też stoimy przed podobnym dylematem wyboru fotografa na ślub z Wrocławia. I też zastanawialiśmy się czy lepsza będzie kobieta czy mężczyzna. Nawet sprawdzaliśmy portfolia, żeby odszukać jakieś rozwiązanie tej kwestii, natomiast nic nam z tego nie wyszło. W zasadzie wszystko zależy od kreatywności i umiejętności.

TeS

Posty: 16

 
My współpracowaliśmy z panią Ewą. To wyborny fotograf na ślub, teren na nieszczęście chyba tylko Wrocław. Niemniej jednak dzwonić i pytać zawsze należałoby. Mogę przesłać kilka fotografii ze swojego ślubu i sesji, żebyście sami mogli ocenić.

212014

Posty: 22

 
U pani Ewy robiłam dziecku sesję. Z taką fotografią portretową można czuć się bezpiecznie, że wszystko dobrze wyjdzie. We Wrocławiu mało jest według mnie takich osób jak pani Ewa, poza tym to niezwykle miła kobieta i ma podejście do maluszków. Zarówno sesja jest zawsze udana i jest się czym potem pochwalić rodzinie.

olboyyy

Posty: 13

 
Jasne, że taka fotografia portretowa jest super, ale trzeba trafić na dobrego fotografa. Koleżance zależało na właśnie takiej sesji i trafiła we Wrocławiu na zwykła usługę tak, jakbym to niemająca za bardzo pojęcia o robieniu zdjęć postawiła ją i pocykała fotki.

bartolini

Posty: 9

 
My też mieliśmy spory problem z fotografem na wesele, chcieliśmy żeby był z okolic Wrocławia, bo najbliżej i najpewniej. Znajomi zamawiali fotografa z odległej miejscowości i nie dojechał na czas:(

21gregorek

Posty: 12

 
Jeżeli fotograf na ślub z Wrocławia to tylko pani Ewa http://ewafoto.com/fotograf-wroclaw-slub. Dla nas zrobiła niezwykle mnóstwo dobrego i szkoda tylko, iż już te chwile się skończyły. Mamy jednakże pamiątkę na całe życie w postaci przepięknych zdjęć.

derWER

Posty: 20

 
Fachowe sesje ślubne tylko w wykonaniu fotografa na ślub z Wrocławia pani Ewy. To właśnie ona była u nas i dlatego serdecznie ją polecam. Zamawialiśmy usługę jakieś 5 miesięcy przed ślubem. Cudowna sesja.

djop7ek

Posty: 24

 
Myślałam właśnie nad taką sesją. Podoba mi się fotografia portretowa, niemniej jednak jakoś nigdy nie miałam tyle w sobie odwagi, żeby ją zrobić. Fajnie, że pani Ewa działa we Wrocławiu, będę miała bliziutko.

Dyduś45

Posty: 14