Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

naprawialiście gdzieś iPhonea po zalaniu? Warto? Gdzie?

naprawialiście gdzieś iPhonea po zalaniu? Warto? Gdzie?

Dajcie namiar na serwis, który zajmuje się urządzeniami od Apple i będzie w stanie w dobrej cenie je naprawić. Sprzęt jest uszkodzony, nie włącza się, nie bardzo też wiem co się z nim wydarzyło więc szukam kogoś kto będzie się mógł nim kompleksowo zająć.

Marioleczka

Posty: 1

 
Doświadczenie będzie miało istotne znaczenie przy naprawie urządzeń elektronicznych. Warto także wybrać serwis, który będzie w stanie zagwarantować dla wykonanej naprawy gwarancje to będzie najlepsza opcja.

Yuri20

Posty: 12

 
Serwisy, które naprawiają urządzenia od Apple muszą mieć doświadczenie w tym sprzęcie i także dostęp do oryginalnych części więc staraj się pod takim kątem wybierać dla siebie serwis, gdzie będzie można takiej naprawy dokonać.

e0987

Posty: 22

 
Jak masz taką możliwość to oddaj do serwisu autoryzowanego to będzie gwarancja, żę sprzętem zajmą się osoby odpowiednio przygotowane do pracy z urządzeniami Apple.

Elektros

Posty: 3

 
Ja też naprawiałem wysyłko w Szczecinie z serwisem Apple Mobile i jestem zadowolony. Sprzęt na nowo działa, do tego dostałem gwarancje, a sama naprawa wysyłkowa nie była problemem, bo serwis przysłał kuriera, potem sprzęt też do domu został mi przywieziony.

Niciuśś98

Posty: 4

 
W tym momencie sporo serwisów pracuje z urządzeniami Apple, ale warto wybrać taki serwis, który będzie w stanie zagwarantować również gwarancje, że będzie w stanie z takimi urządzeniami na odpowiednim poziomie pracować.

Black_Riot

Posty: 2

 
Warto na pewno oddać sprzęt w ręce dobrych specjalistów, którzy znają takie urządzenia i będą w stanie się nimi prawidłowo zająć i dokonają naprawy na odpowiednim poziomie.

Jasio234

Posty: 6

 
Staraj się wybrać serwis, który da na naprawę gwarancje i co ważne będzie znał budowę urządzeń Apple będzie miał również dostęp do oryginalnych części, które są konieczne do tego, by dokonać naprawy sprzętu.

subert

Posty: 9