Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Remonty > dobnry serwis z wynajmem mieszkań w Warszawie

dobnry serwis z wynajmem mieszkań w Warszawie

dobnry serwis z wynajmem mieszkań w Warszawie

Polecicie jakiś serwis z ogłoszeniami o mieszkaniach na wynajem w Warszawie? Zależy mi na tym, by w niezłej lokalizacji coś znaleźć, jednak też nie mam czasu ciągle ogłoszeń przeglądać na różnych stronach więc przyda się jakaś witryna, na której łatwiej się będzie odnaleźć.

Adnidaaw

Posty: 1

 
Nawet jeśli chcesz uniknąć agencji to nie zawsze będzie to możliwe, bo często te oferty atrakcyjnych mieszkań agencje mają na wyłączność.

transerwis

Posty: 8

 
Oferty o mieszkaniach w Warszawie pojawiają się w wielu serwisach, w tym specjalizuje się także serwis Wynajem22.pl, gdzie tych różnych propozycji jest sporo i nie ma dużych kosztów, ponieważ płaci się raz 300 złotych i do skutku można szukać oferty dla siebie.

090913123

Posty: 17

 
Większość serwisów z ogłoszeniami ma tą bazę obecnie na dobrym poziomie i faktycznie można liczyć na to, że uda się wybrać mieszkanie. Natomiast przy pomocy agencji automatycznie trzeba się liczyć z tym, że to generuje koszty.

FOTOhihi

Posty: 5

 
Jak uda się znaleźć mieszkanie bezpośrednio to będzie najlepsza opcja. Jak nie to wtedy faktycznie agencja, ale to już prowizja do płacenia więc trochę słabo.

guster

Posty: 2

 
Staraj się poszukać kogoś kto będzie miał ofertę prywatną, wtedy będziesz mógł sporo zaoszczędzić na ewentualnej prowizji do agencji. Poza tym na pewno trochę czasu na takie poszukiwania należy poświęcić.

Yuri20

Posty: 10