Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ogród > Ozdoby > Jakie firanki do nowoczesnych wnętrz?

Jakie firanki do nowoczesnych wnętrz?

Jakie firanki do nowoczesnych wnętrz?

Jak sprawdzają się dekoracje na bazie firan w nowoczesnych wnętrzach i czy macie realne przykłady takich aranżacji?

Acurano

Posty: 1

 
Właśnie ludzie często o firankach zapominają i stawiają tylko na rolety, a to zimna struktura dekoracyjna tak szczerze mówiąc. Powrót do klasyki jeszcze nikomu nie zaszkodził.

Black_Riot

Posty: 22

 
Przemyśl przy okazji wiązanie firan, karnisze dekoracyjne, ciekawe żabki. Teraz przybyło na rynku takich akcesoriów, więc można trochę pokombinować.

pogoń44

Posty: 9

 
Z firanek i zasłon można wyczarować unikalne aranżacje. Przecież znajdziesz nawet zasłony z cyrkoniami, celowo zdobione, w unikalnych wiązaniach.

miko_poz

Posty: 8

 
W tym sklepie masz wybór firanek https://strefafiran.pl/"> do wszystkich wnętrz, w tym zasłony zapewniające całkowitą prywatność. Jeżeli chodzi o tkaniny to czołówka branżowa. Na życzenie realizują na wymiar, pod indywidualne wytyczne. Często w nieruchomościach pojawiają się nietypowe okna i firanki pozwalają ukryć pewne braki, które pojawiły się przy wykończeniu.

Robuś

Posty: 7

 
Firanki wprowadzają do nieruchomości, wnętrz generalnie gościnną, taką ciepłą atmosferę. W stylu prowansalskim to właściwie obowiązkowe uzupełnienie kuchni. Właśnie sporo zależy od wybranego stylu wykończenia.

Aniusiaaa1

Posty: 21

 
Właśnie ludzie zaczynają stopniowo wracać do bardziej klasycznych aranżacji we wnętrzach, a firanki tutaj akurat dominują, ale koniecznie wykonane na wymiar i z dobrej jakości tkanin.

Klarka34

Posty: 6

 
W głównym pomieszczeniu wypoczynkowym firanki się sprawdzą, ale niekoniecznie na poziomie całej nieruchomości. Warto trochę zróżnicować, żeby coś się działo.

Watuniaa

Posty: 10

 
Też coraz częściej spotykam się z wiązaniami dekoracyjnymi firan. Ciekawy wygląd jednak od razu rzuca się w oczy i firany mają jednak to coś, jakieś ciepło w sobie.

mikuś33

Posty: 3