Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Ekonomia i Biznes > Kredyt Mieszkaniowy > kredyty frankowe

kredyty frankowe

kredyty frankowe

Czy jakaś kancelaria prawna zapewnia bezpłatne analizy umów frankowych z wyznaczeniem dalszej ścieżki postępowania?

agdb1301

Posty: 1

 
Niektóre sprawy frankowiczów, dość skomplikowane ciągną się od dawna i nie ma jeszcze jasnych interpretacji, co do niektórych rzeczy, ale widać, że TSUE chociaż uczciwie pracuje.

dermert

Posty: 5

 
Do tej pory ludzie nie czytają umów i to nie tylko kredytowych, a później zdziwienie, że bank oszukał. To trzeba było analizować z prawnikiem wcześniej.

domrrrr

Posty: 3

 
Unieważnienie kredytu we frankach to dość realny cel teraz. Wiele kancelarii w tym pomaga, chociażby https://frankowy-kredyt.pl/kontakt/ i uwalniają całkowicie od zobowiązania i chorych kosztów, ale trzeba się jednak przygotować do starcia z bankiem. Dobre kancelarie zapewniają pełną, długoterminową ochronę i umawiają się elastycznie na wynagrodzenie. Wiedzą doskonale, w jakiej sytuacji znajduje się kredytobiorca.

audi80

Posty: 6

 
BIK już pokazuje załamanie rynku kredytowego i prawdopodobnie gospodarki w najbliższych kwartałach. Zamyka się najwięcej działalności gospodarczych w historii, a banki nie mają szans z frankowiczami. Może system się w końcu zmieni na lepsze dla zwykłego konsumenta.

ChosenOne

Posty: 3

 
Przecież banki w ostatnich latach zaczęły już wydzielać fundusze na pokrycie strat wynikających z konfliktów frankowych. Czas najwyższy skończyć z bankową patologią.

Wygodniś22

Posty: 17

 
Zapowiada się kolejna lawina spraw frankowych po opinii Rzecznika Generalnego TSUE. Patologia banków musi się skończyć i chore koszty kredytowania podstawowych potrzeb życiowych również.

Mnert67

Posty: 3