Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

dobry doradca kredytowy

dobry doradca kredytowy

W jakim kierunku zmierza teraz rynek kredytowy waszym zdaniem i jakie macie ostatnio doświadczenia ze spłatą zobowiązań. Radzicie sobie?

Sehano

Posty: 1

 
Potwierdzam. Przez tego doradcę kredytowałem firmę. Nikt mi nie chciał dać kasy, jeżeli samodzielnie się starałem. Z nim jakoś udało się ogarnąć finansowanie.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

ernest00

Posty: 9

 
Banki już miękną, bo się zyski nie zgadzają. Wystarczy spojrzeć na wyniki GPW i na to, co się teraz dzieje. Jeszcze tani kredyt wróci, bądźcie spokojni :)

Pol-Trans

Posty: 19

 
Klient, bez doradcy to ma kiepską sytuację teraz. Ostatnio się przekonałem, kiedy poszedłem wstępnie porównać hipoteczny. Tragedia i jaką zdolność trzeba mieć. Dla mnie nieporozumienie w tym momencie.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Niedawno się wspierałem kredytem gotówkowym przez https://piotrgrudniewski.pl. Nigdy wcześniej z tego instrumentu zadłużeniowego nie korzystałem, ale umowa ok, oprocentowanie też. Pasuje idealnie do zdolności kredytowej. Doradca dopełnił formalności, tylko się podpisałem. Nie szuka tak, żeby zmaksymalizować własny zysk, tylko faktycznie uczciwie ogarnia.

alus

Posty: 11

 
Pomaga faktycznie i właśnie potrafi wyjaśnić, o co chodzi ze zdolnością, ze stopami procentowymi, podaje dobre narzędzia do optymalizacji. Jak jesteś początkujący na rynku kredytowym to rozmowa nic nie kosztuje.

propek1

Posty: 13

 
U mnie rata ponad 400 złotych większa, ledwie na zdolności kredytowej się mieszczę, więc lepiej się upewnij, czy masz jakiś bufor bezpieczeństwa, jakby polityka monetarna jeszcze bardziej wykręciła.

Takumi

Posty: 22