Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

Dzień dobry. bardzo ale to bardzo pilnie potrzebuje adres firmy zajmującej się przegrywaniem filmów z formatu vhs na dvd.

Bardzo proszę o pomoc!!!

VHSSS

Posty: 19

 
Cześć. Niesłychanie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go troszkę podkradnę. To bardzo dobry pomysł na stworzenie bardzo oryginalnego filmu z tego tak bardzo znaczącego wydarzenia.

TeS

Posty: 25

 
Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

twojezdrowie24

Posty: 19

 
Witam.

Dzięki niezmiernie za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

okrzemek

Posty: 28

 
Hej. Ale to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

Hmielowiecc

Posty: 23

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

nesh009

Posty: 25

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, jaka ma to wykonać?

rulsellarly

Posty: 17

 
Witam. Szukam i poszukuję pomysłu na super prezent dla moich rodziców. Akurat w tą niedzielę obchodzą dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego. Jestem w kropce albowiem chce im sprawić przyjemność a nie chciałabym samych kwiatów im dawać.

Pomocy!

Makss23

Posty: 19

 
Witam. Ja w takim momencie przeszukiwałam Internet i kliknęłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Okazało się iż dzięki temu nie miałam problemu z prezentem. Rodzice niezwykle się ucieszyli iż mogli ponownie zobaczyć dzień swojego szczęścia razem z nami i z bliskimi im osobom.

To jest najlepszy pomysł na rocznicowy prezent.

looque

Posty: 54

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Haze89

Posty: 14