Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

chcę naprawić zbitą szybkę w iPhone

chcę naprawić zbitą szybkę w iPhone

Hej! Gdzie można tanio naprawić zbitą szybkę w iPhone? Niestety upadł mi na beton i się zbiła. Macie może jakąś sprawdzoną firmę?

oleander

Posty: 7

 
Moim zdaniem powinieneś wybrać firmę z doświadczeniem oraz dużą wiedzę z zakresu elektroniki. Takie serwisy powinny stać na czele tego typu punktów naprawczych. Co prawda istnieje wiele pseudo serwisów, ale ich wiarygodność i wiedza są bardzo wątpliwe.

mac3

Posty: 20

 
Chyba nie znajdziesz lepszego rozwiązania od http://applemobile.pl Oferują szybką i sprawną naprawę w autoryzowanym serwisie Apple w Szczecinie. Mają atrakcyjne ceny i tylko oryginalne części. Naprawdę są fachowcami. Polecam każdemu niezdecydowanemu. Jestem ich mega zadowolonym klientem.

Prometeusz172

Posty: 20

 
Poszukaj rzetelnej firmy z doświadczeniem. Jeśli chodzi o naprawę urządzeń Apple, to lepiej zainwestować w oryginalne części. Ważne więc, aby serwis który wybierzesz miał dostęp do zaplecza części zamiennych Apple.

Laleczka

Posty: 19

 
Telefony iPhone to drogie urządzenia i moim zdaniem naprawdę nie warto oszczędzać na ich naprawie. Najważniejsze aby użyć oryginalnych części i skorzystać z usług fachowców, żeby niczego nie zepsuć.

Gosienka54

Posty: 12

 
Też przymierzam się do kupna iPhone, ale właśnie zastanawiam się jaka jest dostępność punktów serwisowych dla produktów Apple w Polsce. Mam oczywiście nadzieję, że produkt w tej cenie będzie bezawaryjny, ale warto mieć wcześniej rozeznanie w tej sprawie.

TomekK

Posty: 9

 
Z telefonami marki Apple jest tak, że trochę kosztuję ale są dobrej jakości. To niezawodne urządzenia. Trzeba się bardzo postarać, żeby je zepsuć. Jeśli już coś się z nimi stanie to warto mieć sprawdzony serwis tych urządzeń, żeby w nagłej sytuacji nie tracić czasu na poszukiwania.

Kizakkk

Posty: 13

 
Telefon marki Apple to świetna sprawa. Dzięki niemu można się trochę wyróżnić, bo prawie każdy ma Samsunga. Nie mówię, że to coś złego, jednak jakość iPhone jest nieporównywalnie lepsza w stosunku do innych marek telefonów.

eserved

Posty: 24

 
Telefony iPhone są zdecydowanie warte swojej ceny. Testowałem ich kilka i za każdym razem byłem pod wrażeniem precyzji ich wykonania. Stwierdzam, że już na zawsze pozostanę wierny tej firmie, bo to specjaliści i producenci najlepszych telefonów na świecie.

Dooog

Posty: 10

 
Nie warto wymieniać samemu naprawiać iPhone. Wiem co mówię, bo sam próbowałem i zniszczyłem jeszcze bardziej. Lepiej iść to specjalistów, oni zrobią to raz a dobrze, a będziesz miał gwarancję jakości wykonanej usługi.

jajosz12

Posty: 22