Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Wyglądaj zdrowo > Buty ślubne > targi ślubne krakow

targi ślubne krakow

targi ślubne krakow

Szukam informacji na temat Małopolskich Targów Ślubnych - 7/8 listopada. Waszym zdaniem jest sens przejść się na takie targi? W sumie zapowiada się interesująco.

benia32

Posty: 13

 
Według mnie Małopolskie Targi Ślubne są jak najbardziej na plus. Szczególnie podoba mi się to, że w jednym miejscu znajduje się cała branża ślubno-weselna, więc możesz pogadać, przejrzeć oferty i wybrać fotografów, kamerzystów, sale weselne, etc. Do tego bilet kosztuje tylko 15 zł.

Marko

Posty: 23

 
Nigdy nie byłem na targach w Krakowie, ale bywałem na poznańskich targach ślubnych. Generalnie takie targi to fajna sprawa.

@marcelko

Posty: 20

 
Bywałem na targach w Poznaniu - jeżeli te w Krakowie są tak samo spoko, to na pewno nie będziesz żałował. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Kowalski

Posty: 11

 
A czy ktoś z Was mógłby podać namiary na podobne targi, ale organizowane w Poznaniu? Poznań miasto targowe, więc podejrzewam, że coś takiego na pewno jest.

miner33

Posty: 17

 
Według mnie takie targi ślubne nie są złe... Pytanie jeszcze ile kosztują - jeżeli nie tak dużo, to na pewno nie będą stratą pieniędzy i czasu.

atek562

Posty: 10