Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

kredyt dla firm

kredyt dla firm

Wiem, że nadchodzą kryzysowe czasy dla działalności gospodarczych. Inflacja pędzi. Klientów brakuje. Rozliczenia leżą. Nie wiem, w jaki sposób niektórzy radzą sobie na rynku kredytowym. Kto w ogóle ma zdolność?

namok

Posty: 1

 
Powiem w ten sposób. Szukaj nie tylko pośredników, ale specjalistów od negocjacji z bankami z mocno indywidualnym podejściem. Wiem, że finansowanie na oświadczenie do 500 000 złotych masz w https://business-point.pl/, w tym przegląd ofert i regulaminów banków detalicznych, ocena zdolności kredytowej, rekomendacje dotyczące poprawy płynności. Pomogli wielu biznesom z mojego otoczenia, stąd kontakt.

merylk67

Posty: 19

 
Raczej kierowałbym się na twoim miejscu do niezależnych pośredników, bo nie skupiają się wyłącznie na wysokich prowizjach, ale faktycznie starają się podchodzić indywidualnie i wybierają oferty w bankach zgodne ze specyfiką Twojej działalności gospodarczej.

Lupusx

Posty: 2

 
Kredyty drogie, a lokaty dalej na niecały 1%, ciekawe kiedy większa inflacja i jeszcze większe ograniczenie zdolności kredytowej właścicieli działalności gospodarczych.

Klarka

Posty: 2

 
To w trudniejszych czasach właśnie trzeba inwestować, rozwijać nowe projekty, bo to realnie buduje przewagę konkurencyjną. Taka prawda.

Radziu

Posty: 12

 
Ludzie wierzyli, że niskie stopy procentowe nigdy nie znikną, a rynek jasno pokazuje, że czasy się zmieniają, a dobre czasy się skończyły. Trzeba reagować i się dopasować do nowych realiów po prostu.

nighthaze

Posty: 6

 
Właśnie odmowy wynikają z nowych wytycznych NBP i KNF, tak naprawdę. Wielu kredytobiorców nie rozumie, w jaki sposób w ogóle funkcjonuje polityka monetarna.

Grażyna12

Posty: 8