Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

depilacja laserowa w Gdańsku, szukam !

depilacja laserowa w Gdańsku, szukam !

Zastanawiam się czy nie iść na laser żeby się pozbyć włosów z nóg i rąk? Ktoś korzystał z takiego lasera i powie jak to wygląda?

Miki

Posty: 2

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, albowiem różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Kitas

Posty: 11

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

mirekp2005

Posty: 5

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Marko

Posty: 2

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Booss23

Posty: 4

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to naprawdę fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

propek1

Posty: 8

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, jakie karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest mnóstwo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Lechu351

Posty: 4

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Na nieszczęście obecnie moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest usatysfakcjonowany. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

Funtus009

Posty: 17