Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

auto detailing łódź, znana firma ?

auto detailing łódź, znana firma ?

Mam wypłowiały lakier i zastanawiam się czy można to jakoś zmienić przy użyciu kosmetyków? Nie niezwykle wiem jak się za to zabrać, wobec tego chciałbym się zgłosić do jakiejś firmy.

Mariusz

Posty: 1

 
Wybrałem firmę, która zajmuje się kosmetyką samochodową w Łodzi ze strony http://dollarcar.pl i jestem zadowolony. Wykonali zadanie bardzo dobrze, a samochód wygląda jak nowy. Zobaczymy jak długo efekt się utrzyma?

Warszawiak

Posty: 17

 
Mnie auto detailing w Łodzi bardzo pomógł. Mam czerwony lakier, który nie za dobrze już wyglądał, a teraz samochód prezentuje się jak nowy. Nie sądziłem, że można taki efekt osiągnąć. Teraz raz na kilka miesięcy jadę do firmy i oni nakładają mi nową powłokę. Według mnie nie jest to drogie, dlatego warto się tym zainteresować.

eloop

Posty: 5

 
Na tym naprawdę trzeba się znać. Wystarczy, że przytrzyma się trochę dłużej polerkę i już jest problem. Mój znajomy myślał, że to łatwe zadanie i przypalił sobie lakier.

labuh

Posty: 10

 
Można odnowić lakier o ile nie jest mocno zniszczony. Głębokich rys czy rdzy się nie usunie. Najlepiej zgłosić się z tym do firmy, a oni sprawdzą czy da się coś zrobić czy nie? Można przecież do nich podjechać na oględziny i na pewno niezmiernie chętnie każdemu pomogą.

Bialy_Wilk

Posty: 24

 
Mijałem ostatnio reklamę firmy, która zajmuje się powłokami ceramicznymi w Łodzi, ale nie wiem, które mają ceny? Zapewne jest to wszystko zależne od tego, jaki to samochód. Mały będzie tańszy, bowiem trzeba mniej warstwy i mniej pracy. Najlepiej byłoby się skontaktować z taką firmą i porozmawiać o wszystkich szczegółach.

Yuri20

Posty: 7

 
Na tym faktycznie trzeba się znać. Wystarczy, iż przytrzyma się troszkę dłużej polerkę i już jest problem. Mój znajomy myślał, iż to proste obowiązek i przypalił sobie lakier.

beata77

Posty: 8