Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

strony internetowe Łódź, która firma ?

strony internetowe Łódź, która firma ?

Robić samemu stronę czy zlecać komuś? Nie zależy mi na jakimś super projekcie, bowiem to ma być raczej wizytówka mojej firmy. Dajcie znać, co najlepiej wybrać?

Różyczka

Posty: 1

 
Firmę od stron www z Łodzi można znaleźć tutaj https://www.icp.info.pl. Mają różne pakiety od podstawowych po VIP. Do każdego zadania podchodzą bardzo rzetelnie.

humer56

Posty: 4

 
Robiłem sam stronę internetową, lecz jeżeli ktoś nie ma o tym pojęcia to lepiej się nie brać. Strony nie są drogie, wobec tego można sobie na to pozwolić. Firma wykona wszystko tak żeby było zgodne z nowymi trendami i całość wygląda wówczas o wiele lepiej.

@_yyy111

Posty: 3

 
Prosty projekt można zrobić samemu. Jeśli chodzi o sklep internetowy to nie brałbym się za to, bo pracy jest bardzo dużo. Lepiej to zostawić komuś, kto robi to, na co dzień, a wtedy nie ma się, co martwić o jakieś błędy na stronie internetowej.

ciopix

Posty: 14

 
Jest firma zajmująca się stronami w Łodzi i mają różne pakiety do wyboru. Sam wybrałem podstawowy, bowiem był tani i spełniał wszystkie moje oczekiwania i to jest najważniejsze.

kadajo

Posty: 9

 
Łatwy projekt można wykonać samemu. Jeśli chodzi o sklep internetowy to nie brałbym się za to, bowiem pracy jest niezmiernie sporo. Lepiej to zostawić komuś, kto robi to, na co dzień, a wtedy nie ma się, co martwić o jakieś błędy na stronie internetowej.

edmundzio

Posty: 15

 
Zlecałem stronę internetową w Łodzi w jednej z firm. Wybrałem prostą stroną, która ma pięć podstron. Jestem niezmiernie zaspokojony, albowiem strona była objęta aż dwunastomiesięczną gwarancją. Z tego, co pamiętam to na jej wykonanie potrzebowali około tygodnia. Cena jak za taką jakość była rzeczywiście niska jak dla mnie.

Michaś

Posty: 7