Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

rolety wrocław, gdzie warto ?

rolety wrocław, gdzie warto ?

Poszukujemy dobrej firmy, co oferuje okna w Świdnicy. Macie kogoś upatrzonego, kto ma solidnie wykonane ciepłe okna?

Bankowy

Posty: 1

 
Nie lubię plastikowych okien, wobec tego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie wywołują mi problemów, wobec tego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

bartek33

Posty: 9

 
Jeżeli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie winny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Znaczące żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeżeli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wówczas w razie kłopotów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

WTFurdoin

Posty: 11

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

wacek22

Posty: 9

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są ważne. Istotne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie przez okna nie wiało, ale obok niestety tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

Gucio

Posty: 5

 
Według mnie najlepsze okna w Świdniku są tutaj https://www.danzal.com i tę firmę mogę polecić. Mają okna niesłychanie różne, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Mamuśka

Posty: 10

 
Zamawiałem w tamtym roku okna ze Świdnicy. Jest tam firma, jaka działa od dwudziestu lat. Postaram się za jakiś czas przygotować namiary do nich.

beata77

Posty: 13

 
Dawniej nikt nie zwracał uwagi na ilość komór. Okna to okna i już. Dzisiaj jest inaczej. Sam jak szukałem okien w Świdnicy to znalazłem firmę, która miała niskie ceny za sześciokomorowe. Jestem z nich bardzo zadowolony.

TomekK

Posty: 12